Overslaan en naar de inhoud gaan

PLUIMVEELOKET

3 december: ILVO-pluimveestudiedag

Datum:
Start:
Einde:
Organisator:
ILVO
Plaats:
ILVO-DIER, Burg. Van Gansberghelaan 119, 9090 Merelbeke-Melle

Toevoegen aan kalender 2026-12-03 01:00:00 2026-12-03 01:00:00 3 december: ILVO-pluimveestudiedag 3 DECEMBER: ILVO-PLUIMVEESTUDIEDAG ILVO en Pluimveeloket nodigen u graag uit op donderdag 3 december voor een nieuwe ILVO-pluimveestudiedag! Kom die dag de meest recente onderzoeksresultaten te weten uit pluimvee-onderzoek dat ILVO uitvoerde, samen met zijn partners. De studiedag is gratis, maar inschrijven is verplicht!PraktischWanneer: Donderdag 3 december van 12u00 - 16u30Wat: ILVO-PluimveestudiedagWaar: ILVO Dier, Burg. Van Gansberghelaan 119, Merelbeke-MelleDeelname: Gratis, inschrijven verplichtInschrijvenProgramma12.00 - 13.00      BROODJESLUNCH13.00 - 13.10      Verwelkoming13.10 - 13.30      Van dooier naar voer: de impact van vroege voeding op de ontwikkeling van het vleeskuiken - Niamh Cleiren13.30 - 13.50      Nieuwe circulaire grondstoffen voor pluimvee: de case van koekjesmix - Noémie Van Noten13.50 - 14.10      Duurzaamheidsscan als opstap naar een duurzamere vleeskuikenhouderij - Len Mertens14.10 - 14.30      Resultaten na 1 jaar monitoring in leghennenslachthuizen - Anneleen Watteyn14.30 - 15.00      KOFFIEPAUZE 15.00 - 15.20      Energiedichtheid in het voeder: Waar ligt het optimum voor leghennen? - Kobe Buyse15.20 - 15.40      Lessen uit automatische welzijnsmonitoring in vleeskuikenslachthuizen - Kenny Van Langeveld15.40 - 16.00      Gefermenteerde reststromen: iets voor pluimvee? - Flore Blomme16.00 - 16.20      Naar een betere drinkwaterkwaliteit bij vleeskuikens door biofilmcontrole - Ulric Van RossumInschrijven  Location ILVO ILVO Europe/Brussels public

3 DECEMBER: ILVO-PLUIMVEESTUDIEDAG

 

ILVO en Pluimveeloket nodigen u graag uit op donderdag 3 december voor een nieuwe ILVO-pluimveestudiedag! Kom die dag de meest recente onderzoeksresultaten te weten uit pluimvee-onderzoek dat ILVO uitvoerde, samen met zijn partners. De studiedag is gratis, maar inschrijven is verplicht!

Praktisch

  • Wanneer: Donderdag 3 december van 12u00 - 16u30
  • Wat: ILVO-Pluimveestudiedag
  • Waar: ILVO Dier, Burg. Van Gansberghelaan 119, Merelbeke-Melle
  • Deelname: Gratis, inschrijven verplicht

Inschrijven

Programma

12.00 - 13.00      BROODJESLUNCH

13.00 - 13.10      Verwelkoming

13.10 - 13.30      Van dooier naar voer: de impact van vroege voeding op de ontwikkeling van het vleeskuiken - Niamh Cleiren

13.30 - 13.50      Nieuwe circulaire grondstoffen voor pluimvee: de case van koekjesmix - Noémie Van Noten

13.50 - 14.10      Duurzaamheidsscan als opstap naar een duurzamere vleeskuikenhouderij - Len Mertens

14.10 - 14.30      Resultaten na 1 jaar monitoring in leghennenslachthuizen - Anneleen Watteyn

14.30 - 15.00      KOFFIEPAUZE 

15.00 - 15.20      Energiedichtheid in het voeder: Waar ligt het optimum voor leghennen? - Kobe Buyse

15.20 - 15.40      Lessen uit automatische welzijnsmonitoring in vleeskuikenslachthuizen - Kenny Van Langeveld

15.40 - 16.00      Gefermenteerde reststromen: iets voor pluimvee? - Flore Blomme

16.00 - 16.20      Naar een betere drinkwaterkwaliteit bij vleeskuikens door biofilmcontrole - Ulric Van Rossum

Inschrijven

 

ILVOPluimveeloket