3 december: ILVO-pluimveestudiedag
Toevoegen aan kalender 2026-12-03 01:00:00 2026-12-03 01:00:00 3 december: ILVO-pluimveestudiedag 3 DECEMBER: ILVO-PLUIMVEESTUDIEDAG ILVO en Pluimveeloket nodigen u graag uit op donderdag 3 december voor een nieuwe ILVO-pluimveestudiedag! Kom die dag de meest recente onderzoeksresultaten te weten uit pluimvee-onderzoek dat ILVO uitvoerde, samen met zijn partners. De studiedag is gratis, maar inschrijven is verplicht!PraktischWanneer: Donderdag 3 december van 12u00 - 16u30Wat: ILVO-PluimveestudiedagWaar: ILVO Dier, Burg. Van Gansberghelaan 119, Merelbeke-MelleDeelname: Gratis, inschrijven verplichtInschrijvenProgramma12.00 - 13.00 BROODJESLUNCH13.00 - 13.10 Verwelkoming13.10 - 13.30 Van dooier naar voer: de impact van vroege voeding op de ontwikkeling van het vleeskuiken - Niamh Cleiren13.30 - 13.50 Nieuwe circulaire grondstoffen voor pluimvee: de case van koekjesmix - Noémie Van Noten13.50 - 14.10 Duurzaamheidsscan als opstap naar een duurzamere vleeskuikenhouderij - Len Mertens14.10 - 14.30 Resultaten na 1 jaar monitoring in leghennenslachthuizen - Anneleen Watteyn14.30 - 15.00 KOFFIEPAUZE 15.00 - 15.20 Energiedichtheid in het voeder: Waar ligt het optimum voor leghennen? - Kobe Buyse15.20 - 15.40 Lessen uit automatische welzijnsmonitoring in vleeskuikenslachthuizen - Kenny Van Langeveld15.40 - 16.00 Gefermenteerde reststromen: iets voor pluimvee? - Flore Blomme16.00 - 16.20 Naar een betere drinkwaterkwaliteit bij vleeskuikens door biofilmcontrole - Ulric Van RossumInschrijven Location ILVO ILVO Europe/Brussels public
3 DECEMBER: ILVO-PLUIMVEESTUDIEDAG

ILVO en Pluimveeloket nodigen u graag uit op donderdag 3 december voor een nieuwe ILVO-pluimveestudiedag! Kom die dag de meest recente onderzoeksresultaten te weten uit pluimvee-onderzoek dat ILVO uitvoerde, samen met zijn partners. De studiedag is gratis, maar inschrijven is verplicht!
Praktisch
- Wanneer: Donderdag 3 december van 12u00 - 16u30
- Wat: ILVO-Pluimveestudiedag
- Waar: ILVO Dier, Burg. Van Gansberghelaan 119, Merelbeke-Melle
- Deelname: Gratis, inschrijven verplicht
Programma
12.00 - 13.00 BROODJESLUNCH
13.00 - 13.10 Verwelkoming
13.10 - 13.30 Van dooier naar voer: de impact van vroege voeding op de ontwikkeling van het vleeskuiken - Niamh Cleiren
13.30 - 13.50 Nieuwe circulaire grondstoffen voor pluimvee: de case van koekjesmix - Noémie Van Noten
13.50 - 14.10 Duurzaamheidsscan als opstap naar een duurzamere vleeskuikenhouderij - Len Mertens
14.10 - 14.30 Resultaten na 1 jaar monitoring in leghennenslachthuizen - Anneleen Watteyn
14.30 - 15.00 KOFFIEPAUZE
15.00 - 15.20 Energiedichtheid in het voeder: Waar ligt het optimum voor leghennen? - Kobe Buyse
15.20 - 15.40 Lessen uit automatische welzijnsmonitoring in vleeskuikenslachthuizen - Kenny Van Langeveld
15.40 - 16.00 Gefermenteerde reststromen: iets voor pluimvee? - Flore Blomme
16.00 - 16.20 Naar een betere drinkwaterkwaliteit bij vleeskuikens door biofilmcontrole - Ulric Van Rossum

