Overslaan en naar de inhoud gaan

PLUIMVEELOKET

24 maart: Webinar kansen voor bio-pluimvee

Datum:
Start:
Einde:
Organisator:
Bio zoekt Boer
Plaats:
Online

Toevoegen aan kalender 2026-03-24 01:00:00 2026-03-24 01:00:00 24 maart: Webinar kansen voor bio-pluimvee WEBINARKANSEN VOOR BIO-PLUIMVEE De bio-pluimveehouderij in Vlaanderen is in ontwikkeling. Tijdens deze korte webinar laten we Jordy Van Overbeke van Avibel, een gespecialiseerde opfokorganisatie voor biologische legkippen, aan het woord. Algemene beschouwingen op de markt komen van Paul Verbeke, van het project BioZoektKeten. Specifieke aandachtspunten voor pluimvee uit het bio-lastenboek worden gebracht door Bart Thoelen van het project BioZoektBoer. Afsluiten doen we met specifieke aandachtspunten rond bio-omschakeling & PAS gebracht door Katrien Boussery, sectoradviseur emissies van het Agentschap Landbouw & Zeevisserij.Deelname is gratis, maar inschrijven verplicht voor zondag 22 maart via deze link.Hier kan je alvast het relaas lezen van ondernemers die kozen voor biologische leghennen als extra tak op een gangbaar melkvee- en akkerbouwbedrijf. Schrijf je in PraktischWanneer: Dinsdag 24 maart van 12u00 - 13u00Waar: Online  Location Bio zoekt Boer Bio zoekt Boer Europe/Brussels public

WEBINAR

KANSEN VOOR BIO-PLUIMVEE

 

De bio-pluimveehouderij in Vlaanderen is in ontwikkeling. Tijdens deze korte webinar laten we Jordy Van Overbeke van Avibel, een gespecialiseerde opfokorganisatie voor biologische legkippen, aan het woord. Algemene beschouwingen op de markt komen van Paul Verbeke, van het project BioZoektKeten. Specifieke aandachtspunten voor pluimvee uit het bio-lastenboek worden gebracht door Bart Thoelen van het project BioZoektBoer. Afsluiten doen we met specifieke aandachtspunten rond bio-omschakeling & PAS gebracht door Katrien Boussery, sectoradviseur emissies van het Agentschap Landbouw & Zeevisserij.

Deelname is gratis, maar inschrijven verplicht voor zondag 22 maart via deze link.

Hier kan je alvast het relaas lezen van ondernemers die kozen voor biologische leghennen als extra tak op een gangbaar melkvee- en akkerbouwbedrijf.

 

Schrijf je in

 

Praktisch

  • Wanneer: Dinsdag 24 maart van 12u00 - 13u00
  • Waar: Online